7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Captain Fawcett Moustache Wax – Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml)

Varenummer (SKU): 5355 Kategori:

kr. 136,25

Skal dine overlæbe sidder lige i skabet, så skal du bruge noget skæg voks. Den helt rigtige finder du her, der har en utrolig genkendelig duft fra sandal træer. … læs mere her

Er Captain Fawcett Moustache Wax - Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml) på lager?

Annonce
Køb Captain Fawcett Moustache Wax - Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml)

(30 kundeanmeldelser)

Beskrivelse

Captain Fawcett Moustache Wax – Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml) til lidt selvforkælelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Captain Fawcett Moustache Wax - Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml)

  • Husk der er gratis fragt ved køb over kr. 700,-
  • Danmarks største udvalg til mænd
  • 1-2 dages leveringstid

Captain Fawcett Moustache Wax – Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml) er populær

Den personlige pleje til mænd er blevet bedre de seneste år. Tidligere var det fimset , når der blev shoppet skønhedsprodukter, og man blev hurtigt udsat for lidt lettere mobning. Ville man bare pleje sig selv og, dristede sig til at bruge Captain Fawcett Moustache Wax – Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml), var det nærmest uhørt. men det skulle senere blive mere og mere almindeligt. De daglige rutiner er ændret for mænd, og de fleste mænd bruger i dag varer fra Captain Fawcett i den pleje som tidligere var lidt ilde set. Huden for mænd og kvinder er ret ens på mange punkter, og ganske almindelig pleje gør en stor forskel. Du bør bruge tid på at pleje dig selv, det giver en sund glød, og du får mere energi, når du ser frisk ud.

Mænd skal også pleje sig selv

Captain Fawcett Moustache Wax – Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml) er en af de førende varer her på shoppen, og ligger i varegruppen Skægpleje. Du bliver ved købet også tildelt lovpligtige 14 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af din vare. Langt de fleste i Norden køber deres Captain Fawcett Moustache Wax – Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml) online hos webshoppen Made4men, som er den foretrukne shop blandt online shoppere. I det store udvalg af varer går mange på jagt efter deres mål, det kan jo passende være dette produkt. Købes der ind i online webshops er priserne mere attraktive end i butikkerne- og det kan lade sig gøre fordi shoppen sparer husleje til en almindelig butik.

30 reviews for Captain Fawcett Moustache Wax - Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml)

Vær den første til at anmelde “Captain Fawcett Moustache Wax – Skæg Voks (Sandalwood, 15 ml)”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *